Menu główne

Nie jestem fanką zimy, dlatego ze szczerą radością grzeję oczy
kolorami wiosny 2016...

 

Zupełnie nie zwracam uwagi na to, że nie ma jeszcze grudnia i ze standardową dla mnie nieciepliwością oczekuję wiosny. Chociaż nie jestem fashion victim to moda interesuje mnie, jako artystyczny wyraz i inspiruje mnie pod kątem nowych pomysłów na zdjęcia. Kiedy pojawiły się przesłanki o top kolorach na przyszły rok z radością przejrzałam publikację Pantone Color Institute, a teraz dzielę się moim opracowaniem z Wami. Co inspiruje Was najbardziej? Który kolor najchętniej zastosujecie w swojej szafie i swoich domach?

 

Poniżej zestawienie 10 kolorów typowanych, jako must have następnego sezonu:

 

 

Skoro wiemy już jakie kolory będą trendy, pora przyjrzeć się możliwościom ich zestawienia. Cóż, od przybytku głowa nie boli. 

 

 

 

Na zakończenie proponuję propozycje projektantów wraz z inspiracjami w formie gotowych stylizacji. Wszystko w kolorze jaskrowym, muszelkowej zieleni, iskrzącej zieleni, kwarcowym różu, brzoskwiniowym pogłosie, imprezowej czerwieni, pogodnym fiolecie, liliowej szarości, nurkującym niebieskim, frappe brązie ;) (luźne tłumaczenie autorki bloga). Dobrej zabawy w modę!