Menu główne

Czasami ludzie skrywają talenty, które potrafią zdobywać serca innych. Tak właśnie było w przypadku Moniki. Podczas, którejś z babskich rozmów wspomniała, że maluje, ale że nigdy nie widziałam jej prac, moja uwaga nie skoncetrowała się jakoś szczególnie przy tej informacji. Dopiero kiedy, któregoś dnia przywiozła do mnie swoje małe arcydzieła, pomyślałam sobie "Wow!" Na dodatek miałam to wielkie szczęście, że jedno z nich podarowała mi z okazji urodzin. Ten obraz był tak trafiający w moje serce! Ukochane kolory, dobra energia i "to coś" co sprawiło, że poczułam, że to jest MÓJ obraz, dla mnie i dla B. Monia ma niesamowite wyczucie, jak oddać w obrazie cząstkę osoby, której jest dedykowany. 

Dlaczego kropki? To wyjątkowa forma malarstwa zwana dot painting, która przywędrowała do nas od australijskich Aborygenów. Malowanie w ten sposób wymagało od nich cierpliwości oraz skupienia i było formą modlitwy lub medytacji. 

Poniżej prezentuję Wam wybrane prace Moniki działającej pod marką dekoRACJA. Zobaczcie jaki obraz dostaliśmy z B. Dalej prace wykonane dla Ani Kędzierskiej - pasjonatki ashtanga jogi i dobrego, wegańskiego jedzenia, Teski - miłośniczki kotów i fryzjerstwa, oraz Marti - fotografki, która kocha podróże i rozkochała wszystkich w kolorze morskim.

Polecam obrazy dla siebie, jako piękną dekorację do domu i wspaniały amulet przyciągający dobrą energię, oraz na prezenty dla najbliższych.