Menu główne

Kręgi kobiet to spotkania biznesowo-towarzyskie, które mają na celu motywować i wspierać kobiety biznesu i nie tylko...

 

Na samym początku chciałam się z Wami podzielić wspaniałą wiadomością - VIAFEMINA jest już oficjalnie fundacją! Co ni mniej, ni więcej oznacza, że możemy prawnie działać w strefie społecznej i kulturalnej oraz nieść swoją misję światu ;) W planach mamy cudowne miejsce dla kobiet, zarówno w przestrzeni realnej, jak i tej rozwojowej. Przed nami droga do rozwijania lokalnej społeczności, oraz otwieranie się na dalsze terytoria.

Po wspaniałych, letnich warsztatach przyszła pora na rozpędzenie jesienno-zimowej chandry. Ruszyłyśmy z comiesięcznymi KRĘGAMI KOBIET. Czym są kręgi? To spotkania kobiet, które szukają swojej drogi. Mają one na celu stworzyć społeczność osób, które chcą się inspirować i łączyć przedsiębiorczość z wywieraniem pozytywnego wpływu na otoczenie. Poprzez dzielenie się swoim zawodowym doświadczeniem inspirują innych, motywują do własnego działania i dodają odwagi. Jednocześnie jest to forma poinformowania świata o tym czym się zajmujesz. Podczas kręgów wymieniamy się własnymi doświadczeniami i wspieramy nawzajem.

Październikowe spotkanie odbyło się w butiku "Subtelle", a bohaterką była jego właścicielka Karolina Dudek-Palka. Opowiedziała nam niesamowicie inspirującą historię jej życia. Przy kawce i boskich wegańskich muffinach od Słodkie Ciacho dzieliłyśmy się swoimi sposobami na życie i spędzałyśmy wspaniały wieczór razem! 

Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.