Menu główne

Jak zarazić włane miasto zdrowym jedzeniem? Zorganizować wegańską kuchnię społeczeną!

 

Rozwijając fundację VIAFEMINA nieustannie szukamy przestrzeni, w której możemy zdziałać coś wyjątkowego oraz wypełnić ludzkie serca i dusze dobrą energią. Wiemy, że wartościowe jedzenie to jeden ze sposób na zdrowie, dlatego w naszych głowach zrodził się pomysł, aby zarazić lokalną społeczność naszym podejściem do żywienia.

Wegańska Kuchnia Społeczenościowa przyciągnęła bardzo dużo osób. Nie spodziewałyśmy się tak wspaniałego odzewu! Spotkanie zamieniło się w cudowną, rodzinną biesiadę, a testowanie nowych smaków nie miało końca.

Na czym polegała akcja? Na miejsce spotkania wybrałyśmy klimatyczne Centrum Samorozwoju Yoga Place, a jego właścicielka Justynka z radością przyjęła propozycję zostania naszym partnerem. Uczestnicy w ramach wstępu przynosili przyrządzone przez siebie wegańskie posiłki. Ten kto chciał dopiero poznać wegańskie smaki lub nie czuł się na siłach nic ugotować, płacił za wstęp. Wszyscy mogli testować do woli. Podczas wspólnego biesiadowania panował niezwykły, rodzinny klimat. W powietrzu, poza bajecznymi zapachami, unosił się szum rozmów i śmiech dzieciaków.

To na pewno nie ostatni raz kiedy organizujemy tego rodzaju event! Zobaczcie naszą fotorelację z wydarzenia.