Menu główne

Moje życie kręci się wokół fotografii i tą pasją chciałabym zarazić innych. Dzięki mojej pracy mogę to marzenie realizować. Prowadzę grupę osób, które chciałyby dowiedzieć się coś więcej na temat fotografowania i daje mi to olbrzymią dawkę energii. Spotykamy się co piątek w naszej Bibliotece, która jest pięknym miejscem i daje masę możliwości na prowadzenie takich zajęć. Zaczęliśmy od poznania zasad kompozycji i wszelkich reguł jakimi rządzi się ta piękna dziedzina sztuki. Fotografowaliśmy przedmioty, jedzenie, architekturę i detale. Zawsze towarzyszyła nam dobra zabawa. Nadeszła pora, aby przejść do portretu, który jest moim ulubionym tematem. Wczorajszym zajęciom praktycznym zdawało się wszystko sprzyjać. Nie tylko udało nam się namówić bibliotekarkę i blogerkę Anię, aby zapozowała naszej grupie, ale również skorzystaliśmy ze scenografii stworzonej na popołudniowy event w imię akcji "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!" 

Dla mnie czytanie jest tak samo pasjonujące jak fotografia. Nie wyobrażam sobie bez niego życia! Towarzyszy mi od 3 roku życia, od kiedy dziadek nauczył mnie literek układając je z zapałek. Potem już zawsze, na każdym etapie życia, książka była dla mnie ważna i zdecydowanie jest najlepszą metodą na relaks. Szczególnie uwielbiam czytać w wannie. Idealny odpoczynek!

Poniżej prezentuję Wam zdjęcia z wczoraj. Nie omieszkałam sobie również zrobić zdjęcie z książką, w tak wyjątkowej scenerii. Możecie również zobaczyć jak moja grupa dzielnie działała. Ania powiedziała, że było jak na ściance celebryckiej - "popatrz w prawo, a teraz tu, a jeszcze do mnie....". A na końcu stwierdziała: "Ale było super!" Na zakończenie wklejam garść pamiątkowych Instagramów, które powstały podczas pozostałych zajęć fotograficznych.